Projekt i wdrożenie unikalnego szablonu

Idealne rozwiązanie dla rozwijających się sklepów. Masz już działający e-commerce, generujący sprzedaż, chcesz wypłynąć na międzynarodowe wody? To rozwiązanie jest dla Ciebie.

Co dostaję

Co zawiera pakiet

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie kompletnie unikalny szablon sklepu, który będzie realizował postawione przed nim cele biznesowe.

Projekt funkcjonalny

Projekt zaczynamy od zaplanowania ścieżek przejścia użytkownika przez stronę. Tworzymy interaktywną makietę, dzięki której będziemy w stanie wyłapać potencjalne problemy z użytecznością strony na samym początku prac. Zapewniamy w ten sposób, że strona będzie intuicyjna dla odwiedzających.

Projekt graficzny

Nasz projektant stworzy unikalny design sklepu, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej marki. Zaprojektowane zostaną następujące ekrany: strona główna, kolekcja, karta produktu, koszyk, strona tekstowa, wyniki wyszukiwania, moje konto. W tej opcji checkout i pozostałe strony sklepu są ostylowane tak, aby zachować spójność z resztą sklepu.

Mobile first

Rewolucja mobilna stała się faktem - większość użytkowników korzysta z internetu głównie na urządzeniach mobilnych. Zadbamy o to, żeby zakupy na telefonie były równie łatwe i wygodne jak na dużym ekranie.

Wydajność

Twoja strona musi wczytywać się błyskawicznie. Cierpliwość większości użytkowników kończy się po trzech sekundach oczekiwania na ładowanie się strony. Nie chciałbyś ich tracić jeszcze zanim zobaczą Twoje produkty.

Wdrożenie

Skonfigurujemy dwa wybrane kanały płatności, wprowadzimy 10 przykładowych produktów i zainstalujemy skrypt Google Analytics. Sklep zostanie przetestowany w najbardziej popularnych przeglądarkach na rynku (udział powyżej 2% w rynku wg rankingu Gemius).

Analityka

W trakcie pierwszego miesiąca od uruchomienia sklepu, będziemy nagrywać zachowanie użytkowników na stronie. Na koniec tego okresu przedstawimy raport z naszymi obserwacjami i rekomendacjami rozwoju / usprawnień sklepu.

Szybka wycena

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu jednego dnia roboczego.
Śmiało, nie będziemy Cię męczyć telefonami.

Nie odpisujemy na zapytania bez nr telefonu. Traktujmy się poważnie.
Email? Telefon? Widzisz, jak super...
Zostaw puste, jeśli jeszcze nie masz wykupionej domeny.
To naprawdę oszczędzi nam wszystkim masę czasu.
Nie uwierzymy, że nie wiesz ile chciałbyś wydać. 50, 20, 10 tysięcy? 5 tysięcy?
Czy jest jakiś pilny termin, który nas goni?
Powiedz nam nieco więcej o projekcie. Jakich usług będziesz potrzebować? Ile masz produktów.
Im więcej nam powiesz, tym bardziej precyzyjną wycenę będziemy w stanie przygotować

SUPER. UDAŁO SIĘ WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ

Jak wspominaliśmy, odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego.

WYSTĄPIŁ BŁĄD

Przepraszamy, ale wiadomość nie została wysłana 🙁